Renovace

KOMPLETNÍ RENOVACE POVRCHOVÉ ÚPRAVY DŘEVĚNÝCH OKEN

Naše společnost se na tuto formu opravy specializuje

Na rozdíl od naší konkurence nanášíme vrchní vrstvu laku pomocí vysokotlakého systému stříkání ( nikoli ručně ) tedy technologií, která je používána renomovanými výrobci dřevěných EUROOKEN !

 

V případech, kdy došlo k rozsáhlému poškození povrchové úpravy oken, k její separaci ( odlupování ), nebo dokonce k poškození dřevěných lamel, je jedinou možnou opravou kompletní renovace povrchové úpravy.

 

02

 

Při renovaci nejprve mechanicky odstraníme vrchní vrstvu původního lazurovacího laku z celého okna, provedeme přebroušení dřevěných lamel a případně opravu poškozeného dřeva. K broušení používáme vysoce výkonné brusky s interním odsáváním, takže broušení oken je téměř bezprašné.

 

 

Výše uvedeným postupem uvedeme exteriérové části oken do stavu, ve kterém byly ve výrobě, před nanesením povrchové úpravy.

03

 

Po té naneseme na okna bezbarvou impregnaci, která sjednotí barevnost povrchu a obsahuje fungicidní látky. Následuje přebroušení povrchu a nanesení barevné impregnace. Dále do všech spojů jednotlivých dřevěných lamel oken naneseme ochranný tmel, který je nejprve bílý a po vyschnutí zprůhlední. Tento tmel s vysokou roztažností ochraňuje okna proti pronikání vlhkosti do konstrukčních spojů.

 

04

 

Následně dojde k důkladnému zakrytí těch částí oken, na které nebude nanesena nová povrchová úprava. Toto se samozřejmě týká i všech okolních částí vašeho domu, či terasy, aby nedošlo k jakémukoli poškození

 

 

05

 

Po zaschnutí jsou okna opět přebroušena a na povrch je aplikována silnovrstvá lazura, pomocí vysokotlakého stříkání s podporou vzduchu typu WAGNER AIRCOAT. Společnost WINDOW servis s.r.o. používá ŠPIČKOVÉ lazurovací systémy od švédského výrobce AKZO NOBEL, nebo německého výrobce ZOWOSAN Zobel GmbH.

 

 

Poslední etapou kompletní renovace oken je závěrečný úklid všech prostor, kde byla oprava prováděna !!!

 

KVALITNĚ ODVEDENÁ PRÁCE, PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ, OCHOTA A ZACHOVÁNÍ VAŠEHO MAXIMÁLNÍHO POHODLÍ, BĚHEM PROVÁDĚNÍ RENOVACE OKEN JE PRO NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ !!!